Print 

Dilluns, 25-03-2019 - Jornada 1
1 20:00 h La Tremenda
6-0
Jandro's Bar ACTA report
1 20:00 h Cabras FC
1-2
Cans Vells ACTA report
1 21:00 h Sobre Claque
2-10
AC MILÁN 90 ACTA report
1 21:00 h Impresrapit G.P.
0-4
Elefantes FC ACTA report
1 22:00 h Sporting de Madeira
2-3
Aluminios Sanz ACTA report
1 22:00 h La Roja
5-3
Bar Cine Club Carlos ACTA report
Dilluns, 01-04-2019 - Jornada 2
2 20:00 h Cans Vells
0-3
La Tremenda ACTA report
2 20:00 h Aluminios Sanz
2-1
Cabras FC ACTA report
2 21:00 h AC MILÁN 90
3-2
La Roja ACTA report
2 21:00 h Bar Cine Club Carlos
1-3
Impresrapit G.P. ACTA report
2 22:00 h Jandro's Bar
4-1
Sobre Claque ACTA report
2 22:00 h Elefantes FC
3-1
Sporting de Madeira ACTA report
Dilluns, 08-04-2019 - Jornada 3
3 20:00 h Cans Vells
2-5
Aluminios Sanz ACTA report
3 20:00 h Cabras FC
1-1
Elefantes FC ACTA report
3 21:00 h La Roja
3-3
Jandro's Bar ACTA report
3 21:00 h Impresrapit G.P.
1-3
AC MILÁN 90 ACTA report
3 22:00 h La Tremenda
7-2
Sobre Claque ACTA report
3 22:00 h Sporting de Madeira
0-0
Bar Cine Club Carlos ACTA report
Dilluns, 15-04-2019 - Jornada 4
4 20:00 h Sobre Claque
0-3
La Roja ACTA report
4 20:00 h Jandro's Bar
0-6
Impresrapit G.P. ACTA report
4 21:00 h Aluminios Sanz
0-8
La Tremenda ACTA report
4 21:00 h Bar Cine Club Carlos
2-4
Cabras FC ACTA report
4 22:00 h Elefantes FC
3-1
Cans Vells ACTA report
4 22:00 h AC MILÁN 90
3-0
Sporting de Madeira ACTA report
Dilluns, 29-04-2019 - Jornada 5
5 20:00 h AC MILÁN 90
-
Cans Vells Prèvia del partitACTA report
5 20:00 h Jandro's Bar
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
5 21:00 h Elefantes FC
-
La Tremenda Prèvia del partitACTA report
5 21:00 h Bar Cine Club Carlos
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
5 22:00 h La Roja
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
5 22:00 h Sobre Claque
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 06-05-2019 - Jornada 6
6 20:00 h Aluminios Sanz
-
AC MILÁN 90 Prèvia del partitACTA report
6 20:00 h Cabras FC
-
Sobre Claque Prèvia del partitACTA report
6 21:00 h Elefantes FC
-
Bar Cine Club Carlos Prèvia del partitACTA report
6 21:00 h Cans Vells
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
6 22:00 h La Tremenda
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
6 22:00 h Sporting de Madeira
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 13-05-2019 - Jornada 7
7 20:00 h AC MILÁN 90
-
Elefantes FC Prèvia del partitACTA report
7 20:00 h Sobre Claque
-
Cans Vells Prèvia del partitACTA report
7 21:00 h Bar Cine Club Carlos
-
La Tremenda Prèvia del partitACTA report
7 21:00 h La Roja
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
7 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
7 22:00 h Jandro's Bar
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 20-05-2019 - Jornada 8
8 20:00 h Elefantes FC
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
8 20:00 h Aluminios Sanz
-
Sobre Claque Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h Cabras FC
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h Cans Vells
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h La Tremenda
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h Bar Cine Club Carlos
-
AC MILÁN 90 Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 27-05-2019 - Jornada 9
9 20:00 h AC MILÁN 90
-
La Tremenda Prèvia del partitACTA report
9 20:00 h La Roja
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Jandro's Bar
-
Bar Cine Club Carlos Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Sobre Claque
-
Elefantes FC Prèvia del partitACTA report
9 22:00 h Sporting de Madeira
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
9 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Cans Vells Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 03-06-2019 - Jornada 10
10 20:00 h La Tremenda
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
10 20:00 h AC MILÁN 90
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
10 21:00 h Aluminios Sanz
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
10 21:00 h Elefantes FC
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
10 22:00 h Cans Vells
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
10 22:00 h Bar Cine Club Carlos
-
Sobre Claque Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 10-06-2019 - Jornada 11
11 20:00 h Aluminios Sanz
-
Elefantes FC Prèvia del partitACTA report
11 20:00 h Cans Vells
-
Bar Cine Club Carlos Prèvia del partitACTA report
11 21:00 h La Tremenda
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
11 21:00 h Impresrapit G.P.
-
Sobre Claque Prèvia del partitACTA report
11 22:00 h Sporting de Madeira
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
11 22:00 h Cabras FC
-
AC MILÁN 90 Prèvia del partitACTA report