Print 

Dimecres, 17-07-2019 - Jornada 1
1 20:00 h F.C. Sa Goleta
0-4
Jardines Jasa FC ACTA report
1 20:00 h CSIF Futsal
1-3
Sampol ACTA report
1 21:00 h Bar Cine Club Carlos
5-3
Songo City ACTA report
1 21:00 h Nottingham Prisas F.C.
10-1
Melicotó Mecànic ACTA report
1 22:00 h U.D. Delicatessen
4-3
Instalaciones Sapesa ACTA report
Dimecres, 24-07-2019 - Jornada 2
2 20:00 h Melicotó Mecànic
4-10
CSIF Futsal ACTA report
2 20:00 h Sampol
1-3
F.C. Sa Goleta ACTA report
2 21:00 h Jardines Jasa FC
2-5
Bar Cine Club Carlos ACTA report
2 21:00 h Instalaciones Sapesa
6-1
Songo City ACTA report
2 22:00 h U.D. Delicatessen
1-3
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
Dimecres, 31-07-2019 - Jornada 3
3 20:00 h Songo City
1-4
Jardines Jasa FC ACTA report
3 20:00 h F.C. Sa Goleta
3-4
Melicotó Mecànic ACTA report
3 21:00 h CSIF Futsal
1-8
U.D. Delicatessen ACTA report
3 21:00 h Bar Cine Club Carlos
9-0
Sampol ACTA report
3 22:00 h Instalaciones Sapesa
1-5
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
Dimecres, 04-09-2019 - Jornada 4
4 20:00 h CSIF Futsal
1-4
Songo City ACTA report
4 20:00 h Instalaciones Sapesa
8-0
Melicotó Mecànic ACTA report
4 21:00 h F.C. Sa Goleta
5-4
Bar Cine Club Carlos ACTA report
4 21:00 h U.D. Delicatessen
9-3
Sampol ACTA report
4 22:00 h Nottingham Prisas F.C.
3-0
Jardines Jasa FC ACTA report
Dimecres, 11-09-2019 - Jornada 5
5 20:00 h Songo City
5-3
Melicotó Mecànic ACTA report
5 20:00 h Instalaciones Sapesa
6-1
CSIF Futsal ACTA report
5 21:00 h Jardines Jasa FC
2-3
Sampol ACTA report
5 21:00 h Bar Cine Club Carlos
2-3
U.D. Delicatessen ACTA report
5 22:00 h F.C. Sa Goleta
1-4
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
Dimecres, 18-09-2019 - Jornada 6
6 20:00 h CSIF Futsal
3-2
F.C. Sa Goleta ACTA report
6 20:00 h Instalaciones Sapesa
3-2
Sampol ACTA report
6 21:00 h Melicotó Mecànic
4-6
Jardines Jasa FC ACTA report
6 21:00 h Nottingham Prisas F.C.
4-2
Bar Cine Club Carlos ACTA report
6 22:00 h U.D. Delicatessen
7-2
Songo City ACTA report
Dilluns, 23-09-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Instalaciones Sapesa
3-2
F.C. Sa Goleta ACTA report
Dimecres, 25-09-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Sampol
2-5
Melicotó Mecànic ACTA report
7 20:00 h Songo City
1-3
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
7 21:00 h Bar Cine Club Carlos
3-2
CSIF Futsal ACTA report
7 21:00 h Jardines Jasa FC
0-3
U.D. Delicatessen ACTA report
Dimecres, 02-10-2019 - Jornada 8
8 20:00 h Sampol
2-5
Songo City ACTA report
8 20:00 h Instalaciones Sapesa
0-2
Jardines Jasa FC ACTA report
8 21:00 h U.D. Delicatessen
8-6
F.C. Sa Goleta ACTA report
8 21:00 h Melicotó Mecànic
4-3
Bar Cine Club Carlos ACTA report
8 22:00 h Nottingham Prisas F.C.
6-0
CSIF Futsal ACTA report
Dilluns, 07-10-2019 - Jornada 9
9 22:00 h Jardines Jasa FC
3-1
CSIF Futsal ACTA report
Dimecres, 09-10-2019 - Jornada 9
9 20:00 h Songo City
7-2
F.C. Sa Goleta ACTA report
9 21:00 h Melicotó Mecànic
1-12
U.D. Delicatessen ACTA report
9 21:00 h Instalaciones Sapesa
4-2
Bar Cine Club Carlos ACTA report
9 22:00 h Sampol
1-7
Nottingham Prisas F.C. ACTA report